Chat Odası

İnsanlar boş zamanlarında genellikle birileriyle konuşmak, farklı konularda bireyler paylaşmak, tartışmak isterler. Sitemizi yapım aşamasında kullanıcılarımızın rahat kullanımı ve daha rahat sohbet edilmeleri için gerekli düzenlerimi yaptık. Chat odalarımız her kullanıcılarımız için isterse kendilerine özel chat odası, isterse Sitemizin sunduğu global chat odalarında dilediğince sohbet edebilirler. Bunların yanı sıra sitemize girin her kullanıcımız şunları yapabilmektedir.

Chat Odası
Chat Odası

Chat Odası

* Kullandığın rumuzu kaydetme,
* Kendine ait sohbet odası açma,
* Özel konuşmaları kapatma ya da açma,
* Site ile alaka gelen bildirimleri kapatma yada açma,

Her kullanıcı bu işlemleri yaparak, kendini daha rahat hissedebileceği, dilediğince sohbet edebilecekleri ortamı oluşturabilirler. Sitemize bağlanan her kullanıcımızı, sistem otomatik standart ayarlar olarak ayarlamaktadır. Kullanıcılarımız dilerlerse bu ayarları kendilerine göre manuel değiştirebilir.

Geveze sohbet rahat ve keyiflik bir şekilde yeni insanlara ulaşmanızı sağlayacak. Bilgisayarınız üzerinden yaşadığınız güzel anları, sitemiz üzerinden masa üstünden yapabilirsiniz. Aynı şekilde sunduğumuz tüm hizmetleri mobil olarak telefon üzerinden de kullanabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizle
ZirveRadyo %100 Müzik Bir numaralı Web radyosu ZirveRadyo 'yu dinlemeye ne dersiniz ?
0 65