Chat Siteleri

Chat Siteleri

admin     14-03-20     Chat Odaları     Chat Siteleri     433 Defa Okundu

Varoluşla birlikte ortaya çıkan iletişim ihtiyacı; her asırda, her dönemde, canlıların hemen hepsinin en çok aradığı, en önemli şey olmuşturz. Diğer temel ihtiyaçların yanı sıra, yaşamda en etkili olan, en uzak geleceğe kadar uzanan ihtiyaçtır “iletişim”.

Dünyanın başından sonuna kadar varlığını sürdürecek olan bu ihtiyaç, pek çok şekle girmiştir. Duygularımızı, düşüncelerimizi, bilgilerimizi, tecrübelerimizi hem günümüze hem geleceğimize bırakmak istemişizdir. Önce sesle başlayıp, sonra sözlerle devam eden bu yolculuk, zamanla yazıya da ailesinde yer vermiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte, farklı şekillere evrilen “iletişim” kelimesi, bünyesinde; insanların zaman geçirmek, paylaşımlarda bulunmak, muhabbet etmek, eğlenmek için kullanacağı chat sitelerini de barındırmaya başlamıştır. Zamanla bu yöntem çok daha rahat erişilebilir olmuş, daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Diledikleri gibi sohbet edebilecekleri bu ortamlarda, insanlar kendi tarzlarına göre kazanımlar elde edebilmektedirler. İç dünyalarına yolculuk edebilir, diledikleri kadar özgür olabilerek, kilitli kalan düşüncelerini, hislerini ya da kelimelerini sarf edebilirler. Arzu edildiği tarzda, istendiği şekilde, kolay ve rahat elde edilebilinir olması da sohbet sitelerini cazip kılmaya başlamıştır.

Böylece; belki en gerçek karakterleriyle, kendileri olarak paylaşım yapabilecekleri “chat ortamı” insanlarda önemli bir yer edinmeyi başarmış ve “chat” kelimesi de tüm dillerdeki yerini almıştır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

  Çok güzel bir chat sitesi çok beğendim, herkese tavsiye ederim, emeği gecen herkesin eline sağık

  Şu sıkıcı ev günlerinde keyifli zaman geçirip, kafa dağıtmak için gayet güzel bir yer. Ben keyif aldım bulunduğum süre boyunca…

  Muhteşem. BAYILIYORUM. KESİNLİKLE 1 NUMARA

  Süper bir ortam güzel insanlar var güzel sohbetler dönüyor herkese çok teşekkür ediyorum buradan 🙂

  Cok guzel sicak temiz insanlarin oldugu bir ortam .

  Güzel dostluk ve arkadaşlık, istiyorsanız doğru yerdesiniz, kesinlikle ortam olarak çok güzel bir sunucu.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!