Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet Odaları, Dünyanın her yerin de yaşayan Türk vatandaşlarımızı bir araya getirerek güzel bir sohbet ortamı kurmak amacı ile kurulmuş ve siz değerleri kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur. Alt yapı çalışmalarını kullanıcılarının rahat bir ortamda sohbet edebilmesi yönünde çalışmalarını ve düzenlemeleri yapılan Türk Sohbet odaları aynı zaman da öncü Sohbet siteleri arasında  yer almaktadır.

Türk Sohbet Odaları
Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet, odaları kullanıcıların rahat ve güvenilir bir sitede sohbet edilmesi için mobil uyumludur. Yani internet olan her yer de kahvenizi  yudumlarken, cep telefonundan veya tabletinizden Türk Sohbet odalarına bağlanabilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Türk Sohbet, odalarına bağlanabilmek için belli başlı bazı kurallara uyulması gerektiğini unutmamız gerekmektedir. Kurallar dizinine ulaşmak için siteye giriş yaptıktan sonra ” /rules ” komutu ile okuyabilir göz atabilirsiniz. Siteye giriş yapan her kullanıcı ve yönetici bu kuralları okumuş ve kabul edilmiş sayıldığını hatırlatmak isteriz.

Türk Chat Odaları

Türk Chat, odaları Zirvechat kullanıcıları için ücretsiz ve üyelik gerektirmemektedir. Yapmanız gereken sadece kendine bir rumuz  (nick) seçerek sohbete bağlanmaktır. Sohbetinizi ederken aynı zaman da kullanıcılarımız için özel olarak hazırlanmış oyun servislerin de oyun oynayabilir, canlı radyo yayınlarına eşlik edebilir arkadaşlarınız, sevdikleriniz için istek parçalar isteyebilirsiniz.

Türk Chat odalarına giriş yapabilmeniz için +18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmayan kullanıcılarımız, site yönetimi tarafından tespit edilerek siteden uzaklaştırılmaktadır.

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizle
ZirveRadyo %100 Müzik Bir numaralı Web radyosu ZirveRadyo 'yu dinlemeye ne dersiniz ?
0 65